Google анонсувала велике оновлення сервісу Play Music

Сьогодні Google анонсувала в своєму блозі велике оновлення музичного сервісу Google Play Music. На сьогоднішній день Google Play Music офіційно запущений в 62 країнах світу, в тому числі і в Україні. Оновлення буде розгортатися поступово і торкнеться, як web-сторінки сервісу, так і додатків для iOS та Android.

Оновлений додаток поки недоступний в Google Play і Apple App Store, але в блозі є зображення нового інтерфейсу.

Google Play Music

Google визнала свій невірний підхід до музики. Раніше плейлисти в сервісі підбиралися складними алгоритмами, які не завжди виконували свою роботу правильно. Тепер, як і в Spotify та Apple Music, музичний сервіс Google обзаведеться редакторами, які будуть робити тематичні добірки.

Це не означає, що автоматичні алгоритми пропадуть. У новій версії додатка їм приділено ще більше уваги. Тепер нейронна мережа Google буде аналізувати ваші музичні уподобання, час доби і розташування, пропонуючи більш релевантну музичну добірку. Наприклад, Google буде знати, коли ви сідаєте за кермо автомобіля або перебуваєте на роботі, показуючи відповідний плейлист. Звучить круто, але треба протестувати, як це буде працювати в реальності.

Ще одне приємне нововведення — Google Play Music автоматично збирає плейлист з вашою улюбленою музикою, який автоматично кешується в пам’ять пристрою. Зроблено це на випадок втрати з’єднання з інтернетом, щоб ви не залишилися без музики.

В цілому, оновлення Google Play Music вийшло вкрай вдалим. Сервісу давно були необхідні зміни, щоб конкурувати з Apple Music і Spotify на рівних. Нові авторські та автоматичні плейлисти повинні допомогти в підборі відповідної смакам та настрою музики, а оновлений дизайн сервісу просто радує око. Переконатися в цьому ви можете самостійно на web-сторінці сервісу або дочекавшись оновлення мобільних додатків.

Завантажити з Google Play Завантажити з AppStore