Google: Android на смартфонах Pixel захищений не гірше iOS на iPhone

Так вже повелося, що операційна система Android вважається менш захищеною, ніж iOS. Саме в бік Android частіше можна почути нарікання про уразливість і шкідливі додатки, враховуючи, що абсолютна більшість виробників просто ігнорують рекомендації Google з випуску щомісячних оновлень безпеки. Тепер же у Google є власні смартфони Pixel і Pixel XL, завдяки яким вона має намір конкурувати з іншими флагманами на ОС Android. Якщо вам важлива безпека, то вам варто звернути свою увагу саме на Google Pixel: директор з безпеки Android Адріан Людвіг заявив, що вони в цьому плані нічим не поступаються iPhone.

Google Pixel захищений не гірше iPhone

Адріан Людвіг також розповів, що число Android-смартфонів, на яких встановлені потенційно небезпечні програми, становить менше 1%. Але він визнав, що фрагментація версій Android і затримки з випуском виправлень безпеки все ще залишаються великою проблемою.

Він вважає, що відкрита екосистема Android в довгостроковій перспективі може привести до чудової безпеки, так як програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом пропонує різні підходи до виявлення недоліків в безпеці. Іншими словами, у Android є сотні виробників, які тестують код і знаходять уразливості, що, на його думку, краще, ніж коли у вас закрита платформа.

Також Адріан Людвіг зазначив, що на Android цілеспрямований напад на кількох користувачів практично неможливий. На його думку, в даній екосистемі це неможливо.

Джерело інформації: motherboard