Фотографії білої версії Xiaomi Mi Mix у всій красі

Певно одним з найбільш незвичайних і цікавих смартфонів 2016 року являється безрамковий смартфон Xiaomi Mi Mix за рахунок свого зовнішнього вигляду. Але саме з конструктивним рішенням і пов’язані головні недоліки новинки. Керамічний корпус хоча і стійкий до появи подряпин, але в той же час він дуже слизький, і на ньому сильно помітні відбитки пальців. Крім цього, якщо смартфон впаде, то через тонкі рамки скло, що захищає екран, з великою ймовірністю трісне. Одну з цих проблем компанія Xiaomi частково вирішила випуском білої версії Mi Mix. Ця модель ще не була представлена ​​офіційно, проте її фотографії вже з’явилися в Мережі.

Xiaomi Mi Mix Xiaomi Mi Mix

У білому кольорі Xiaomi Mi Mix вже не виглядає так ефектно, як в чорному, проте відбитки пальців будуть практично непомітні. На жаль, інформації про вартість і терміни появи білого Xiaomi Mi Mix в продажу поки немає.

Також нагадаємо, що Xiaomi готує Mi Mix Nano зі схожим дизайном і технічними характеристиками, але з діагоналлю дисплея 5,5 дюйма проти 6,4 дюйма в звичайному Mi Mix.

Джерело інформації: phone Arena