Флагмани лінійки смартфонів Moto почали отримувати Android Nougat

У вересні компанія Motorola оголосила, що смартфони Moto Z, Moto Z Force, Moto Z Play, Moto G4 і Moto G4 Plus отримають оновлення до Android 7.0 Nougat в четвертому кварталі цього року. Для Moto G4 і Moto G4 Plus вже деякий час доступна бета-версія нової прошивки, а ось з приводу флагманської лінійки ніякої інформації не було. Однак, днями власники Moto Z Droid і Z Force Droid, які є ексклюзивами американського оператора Verizon, несподівано почали отримувати Android 7.0 Nougat. Важливо відзначити, що ці апарати без проблем працюють в інших країнах і з іншими операторами.

Користувачі, які вже отримали апдейт, розповідають, що він встановлювався близько 20 хвилин. Зміни – досить стандартні для Android 7.0 Nougat: режим багатовіконності, що дозволяє працювати з двома додатками одночасно, швидке переключення між двома останніми програмами, покращений режим Doze, функція економії трафіку Data Saver та інше. Вельми несподіваним для багатьох стало те, що в оновленні йдеться про підтримку Google Daydream VR. Це дуже дивно, адже Nexus 5X і 6P не підтримують цю платформу.

Найближчим часом Android 7.0 Nougat повинен вийти для власників міжнародних версій Moto Z і Moto Z Force, а також Moto Z Play і лінійки Moto G4. Смартфони торішньої флагманської серії Moto X, а також Droid Turbo 2 і Droid Maxx 2 отримають оновлення тільки в наступному році.

Джерело інформації: Droid-Life