Ентузіаст знайшов слабке місце Xiaomi Mi Mix

Безрамковий смартфон Xiaomi Mi Mix відмінно проявив себе в першій серії тестів JerryRigEverything. Творіння китайської інженерної думки не так просто зігнути, крім того, керамічний корпус не боїться вогню і надзвичайно стійкий до подряпин. І все ж ентузіасту вдалося знайти його слабке місце – ґаджет погано переносить падіння на тверду поверхню.

При всій своїй твердості кераміка виявилася досить крихкою. При падінні на кут навіть з невеликої висоти постраждав не тільки корпус Xiaomi Mi Mix, але і скло екрану. Це пов’язано з тим, що між кришкою і фронтальною панеллю немає навіть тонкого прошарку іншого матеріалу, який міг би погасити енергію удару і врятувати дисплей від тріщин.

Xiaomi Mi Mix

У Китаї у одного з власників Xiaomi Mi Mix кут екрану також покрився «павутинкою» при падінні з висоти в 50 см. Коли користувач звернувся в службу підтримки, озвучена вартість ремонту склала цілих $195. На рідному ринку Xiaomi покупцям безрамкового апарату є сенс відразу замовити страховку вартістю $36 в рік, яка покриває витрати на заміну екрану і корпусу. Втім, в інших країнах ця послуга недоступна.

Джерело інформації: JerryRigEverything