Apple влаштувала розпродаж адаптерів для портів USB-C після виходу Macbook Pro

Компанія Apple оголосила про зниження вартості перехідників для портів типу USB-C. За словами представників корпорації, Apple хоче «допомогти професіоналам, які вибирали для роботи новий Macbook Pro, швидше адаптуватися до новітніх технологій». На ситуацію звернуло увагу видання 9TO5Mac.

Macbook Pro

За словами видання, знижки розпочались після виходу оновленого Macbook Pro, в якому встановлені тільки порти типу USB-C (не рахуючи роз’єму для навушників). Ціна на перехідники впала до 50%: наприклад, адаптер з USB-C на USB можна придбати на сайті компанії за $9 (раніше його вартість становила $19).

Подешевшали й інші перехідники: на Thunderbolt 2, VGA, Lightning і так далі. Розпродаж триватиме до кінця 2016 року і завершиться 31 грудня.

Представники компанії Apple, в притаманному для них стилі, прокоментували новий Macbook Pro:

«Це найкращий ноутбук з лінійки Pro, який коли-небудь випускала компанія. Він використовує передові технології – в тому числі, роз’єми типу USB-C з підтримкою Thunderbolt 3. Але ми розуміємо, що деякі користувачі, а особливо професіонали, вважають за краще покладатися на перевірені часом технології. Ми хочемо допомогти їм почати використовувати новітні технології. Це дозволить швидше сформувати нову екосистему».

Джерело інформації: 9TO5Mac