Android Nougat приготував нову корисну функцію для Galaxy S7

Переваги роздільної здатності QuadHD, яка стала таким собі стандартом для більшості флагманських смартфонів 2016 модельного року, залишаються вельми і вельми сумнівними. Такої ж думки з недавніх пір дотримується компанія Samsung, яка, прислухавшись до вимог власних клієнтів, скоротила щільність пікселів на дисплеї Galaxy S7 до FullHD, а за бажанням і ще нижче. Нововведення вступить в силу з релізом фінальної версії Android Nougat.

Рішення про штучне обмеження роздільної здатності компанія прийняли під тиском користувачі Galaxy Note 7, які після всім відомих подій, «пересіли» на пристрої лінійки «S». На їхню думку, формат QuadHD виглядає надмірно навіть на смартфонах з діагоналлю від шести дюймів, не кажучи про більш компактні моделі, і перешкоджає реалізації потенціалу вбудованого «заліза», та до того всього пожирає неабияку частку ресурсу акумулятора.

Однак слід зазначити, що майбутній даунгрейд НЕ буде незворотним. Іншими словами, користувачі будуть самостійно обирати необхідний їм формат зображення, знижуючи або підвищуючи роздільну здатність в залежності від виконуваних завдань. Всього для користувача буде доступно три варіанти HD (720p), Full HD (1080p) та Quad HD (1440p).

Особливо дана функція стане в нагоді тим, кому постійно не вистачає заряду акумулятора. «Мабуть, іноді 576 ppi може бути надмірно для дисплея з діагоналлю 5,1 дюйма», – подумали в Samsung.

Джерело інформації: AndroidCentral