Аналітики пророкують відразу три моделі iPad Pro в 2017 році

Компанія Apple готується показати в 2017 році відразу три нові моделі планшета iPad Pro: 9,7-дюймову, 12,9-дюймову і абсолютно нову – 10,9-дюймову модифікацію без рамок навколо дисплея. Про це повідомили аналітики з Barclays Research виданню MacRumors, з посиланням на свої джерела.

iPad Pro

Втім, чутки про особливості майбутніх iPad Pro істотно різняться. Раніше деякі інсайдери стверджували, що купертинівці збираються в наступному році представити абсолютно новий 10-дюймовий планшет. Це розходиться з думкою аналітика Мінг-Чі Куо, який вважає, що пристрій буде мати діагональ в 10,5-дюймів. Японські оглядачі, в свою чергу, сходяться на думці, що в 2017 році Apple представить 10,1-дюймовий планшет. Про те, хто з них правий, поки з’ясувати не представляється можливим.

Крім вищезазначених відомостей, аналітики Barclays Research також стверджують, що 9,7-дюймова модель iPad Pro буде свого роду «бюджетною» модифікацією, за прикладом iPad mini 4. До слова, останній, всупереч чуткам, не збираються знімати з виробництва. Раніше передбачалося, що реліз «яблучних» 5,5-дюймовим смартфонів викликав зниження популярності планшетів з лінійки «mini».

Крім того, в звіті аналітиків є інформація про те, що майбутня 12,9-дюймова модель iPad Pro матиме спалах True Tone, камеру iSight на 12 Мп і датчик Display P3, який визначає ступінь освітлення навколишнього середовища і підлаштовує під неї колірну температуру зображення. Кожна з трьох нових моделей буде обладнана чотирма мікрофонами (зараз пристрої оснащуються лише двома) і при цьому всі вони збережуть 3,5-мм роз’єм.

Більш суттєві зміни, згідно зі словами аналітиків, будуть зроблені в планшетах тільки в 2018 році. Тоді ґаджети, швидше за все, змінять дизайн, отримають принципово нові технології та обзаведуться AMOLED-дисплеями.

Джерело інформації: MacRumors