Знову Xiaomi та її чергова модифікація Mi 5

В кінці минулого місяця компанією Xiaomi були представлені Mi 5S та Mi 5S Plus, а незабаром має відбутися презентація Mi Note 2. Крім цього, на днях в Мережі з’явилися знімки ще одного неанонсованого смартфона від Xiaomi, який спочатку прийняли за майбутній Mi 6.

Тепер же в Інтернет потрапило ще кілька фотографій апарату, і виявилося, що це ще одна модифікація Mi 5 під назвою Mi 5C. Про характеристики смартфона практично нічого невідомо, а зовні він не схожий ні на один з існуючих девайсів Xiaomi.

Xiaomi Mi 5C Xiaomi Mi 5C Xiaomi Mi 5C Xiaomi Mi 5C Xiaomi Mi 5C

Зовні Xiaomi Mi 5C нагадує iPhone 5/5S: у нього суцільнометалевий корпус зі вставками зверху та знизу на задній стороні. При цьому спереду Mi 5C є чимось середнім між звичайним Mi 5 і недавно представленим Mi 5S: вся його передня панель прикрита 2,5D-склом з закругленими по всьому периметру краями, як в Mi 5S, а кнопка у нього механічна, як в Mi 5.

З технічних характеристик відомо те, що в Mi 5C встановлені восьмиядерний процесор MediaTek, 3 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам’яті. Не виключено, що Xiaomi випустить і версію з 4 ГБ ОЗП. Працює смартфон під управлінням MIUI 8 на базі Android 6.0 Marshmallow.

Джерело інформації: AndroidPure