Всі характеристики Nokia D1C завітавшого в GFXBench

Незабаром бренд Nokia повернеться на ринок смартфонів і представить кілька нових продуктів. Серед них виявиться модель D1C. Пристрій вже відвідав ряд популярних бенчмарків (AnTuTu і Geekbench), де продемонстрував чіпсет Snapdragon 430, 3 ГБ оперативної пам’яті і Android 7.0 Nougat, а тепер було розкрито ще більше характеристик в базі GFXBench.

Вищезазначені технічні параметри знову підтверджуються і тут, а з цікавих моментів слід відзначити 16-Мп камеру, тоді як AnTuTu показав 13-Мп модуль.

Nokia D1C в GFXBench

Також в числі специфікацій 16-ГБ внутрішній накопичувач, 8-Мп фронтальна камера і Full HD-дисплей. Звертаємо вашу увагу, що Nokia D1C – це смартфон. Інформація про 13,8″ екран, сприйнята деякими зарубіжними ресурсами, утворилася в результаті бага GFXBench, які трапляються не так уже й рідко.

На даному етапі такий планшет неможливий ще й тому, що дебют на ринку з вкрай нішевим пристроєм – рішення більш ніж необачне і навряд чи боси HMD Global на таке підуть. Ну а Nokia D1C з 5″ екраном буде представлений до кінця цього року.

Джерело інформації: GFXBench