Всі подробиці презентації Google

Компанія Google після анонса смартфонів Pixel представила шолом віртуальної реальності Daydream, маршрутизатор Google Wi-Fi, ТБ-приставку Chromecast Ultra і фінальну версію Google Home.

Daydream

Daydream

Google представила новий шолом віртуальної реальності для платформи Daydream. Смарфтони Pixel стали першими, які підтримують цю VR-систему. Вартість шолома складає 79 доларів.

Daydream

Шолом буде універсальним для більшості смартфонів, як Google Cardboard. Управляти інтерфейсом віртуальної реальності можна буде за допомогою спеціального пульта.


Chromecast Ultra

Chromecast Ultra
Chromecast Ultra

Оновлення отримала ТВ-приставка Chromecast – тепер це Ultra. Новий програвач підтримує 4K-відео, також він в 1,8 рази швидше попередника і має Ethernet-роз’єм, до телевізора підключається по HDMI. Ціна – 69 доларів.


Google Wi-Fi

Google Wi-Fi Google Wi-Fi

Компанія представила нову версію маршрутизатора Google Wi-Fi. Його можна використовувати в спеціальному масиві з декількох роутерів по всьому будинку для рівномірного покриття Wi-Fi. Вартість одного пристрою становить 129 доларів, комплект з трьох штук буде коштувати 299 доларів.


Google Hub

Google Hub

Компанія показала фінальну версію «розумного» пристрою для будинку. У Hub вбудували голосового асистента Google Assistant, з ним можна спілкуватися практично як з живою людиною. У помічника можна запитати рецепт страви, перевести фразу, включити світло, музику і багато іншого. Наприклад, можна сказати «Доброго ранку» і ви почуєте скільки зараз годин, погоду, завантаженість доріг, тобто, Google Hub враховує контекст команд.

У будинку можна встановлювати відразу кілька Google Hub, щоб мати можливість працювати з помічником в будь-якій кімнаті. Він також інтегрований з іншими сервісами і пристроями компанії, але сторонні розробники теж зможуть впроваджувати підтримку своїх програм. Якщо у вас є, наприклад, Chromecast, то за допомогою Hub можна управляти телевізором або акустикою – включати музику, відео на YouTube, фільми, серіали і так далі.

Google Hub

Вартість одного Google Hub – 129 доларів.