Touch Bar працює на спеціальній ОС

Як тільки презентація нових MacBook Pro підійшла до кінця, Apple надала стороннім розробникам доступ до всіляких гайдлайнів і технічної інформації про використання Touch Bar. Умільцям вистачило кількох годин, щоб зрозуміти – головна фіча нових MacBook Pro працює на власному чіпі з урізаною watchOS.

Судячи з інформації розробника під ніком @Steve TS, чіп T1, який відповідає за роботу сенсорної панелі Touch Bar – це окремий пристрій, побудований на ARM-архітектурі і повинен бути наближеним за характеристиками до ще одного мобільного чіпу S1 (встановленого в Apple Watch нового покоління). Система не має власного сховища і теоретично може запускати Touch Bar навіть якщо центральний процесор MacBook в цей момент не працює.

img_3628

img_3626

Згідно підозрами ще одного відомого розробника @ iH8sn0w, MacBook та чіп T1/Touch ID парно спаяні з заводу, тому замінити їх на елементи іншого MacBook не вийде.

img_3627

MacBook Pro був представлений вчора, 27 жовтня, на презентації Apple в одному з холів кампусу в Купертіно. Нова модель ноутбука стала тоншою і легшою за свого попередника, а також отримала цікаву фічу у вигляді сенсорної панелі Touch Bar над клавіатурою, про що детальніше читайте у попередній статті, або ж за посиланням вище.