Оновлення Windows 10 розкриє весь потенціал тачпада вашого ноутбука

З одним із найближчих оновлень користувачі Windows 10 отримають можливість самостійно налаштовувати управління ноутбуком за допомогою жестів.

Нова бета-збірка Windows 10 з індексом 14946, крім підвищення стабільності і продуктивності, привносить в систему можливість персонального налаштування жестів тачпада. Здійснивши необхідні маніпуляції, користувачі зможуть перемикатися між активними додатками і робочими столами, а також запускати окремі функції заздалегідь обраним свайпом.

Ознайомитися з відповідними налаштуваннями учасники програми попереднього тестування зможуть в розділі «Пристрої»«Миша і сенсорна панель». Там же можна призначити конкретний жест для виконання того чи іншого завдання.


Однак, скористатися нововведенням Windows 10 зможуть лише власники тих ноутбуків, чий тачпад «з коробки» підтримує мультитач-жести. В іншому випадку реалізувати описані дії буде неможливо. Більш детальна інформація про взаємодію між різними пристроями буде представлена ​​ближче до дати релізу оновлення.

Згідно з офіційними даними, фінальна версія апдейту під назвою Redstone 2 вийде не раніше березня 2017 року. До тих пір система поповниться рядом функціональних удосконалень і нових можливостей. Найбільш примітною і довгоочікуваною з них стане функція HomeHub, яка дозволить керувати пристроями, підключеними до системи «розумний будинок», прямо з комп’ютера.

Джерело інформації: techradar