Moto M Plus на реальному фото перед майбутньою презентацією

Як очікується, 8 листопада компанія Lenovo представить кілька нових смартфонів, серед яких Lenovo P2, Moto M і Moto M Plus. Про звичайний Moto M в Мережі вже більш ніж достатньо інформації і навіть докладних фотографій, а ось про Plus-версію було відомо не так багато. До цього було лише неякісне фото його задньої кришки і нічим не підтверджені чутки про його технічні характеристики. Тепер же з’явився ще один знімок Moto M Plus, що розкриває нові деталі щодо його зовнішнього вигляду.

moto m plus

Найбільший отвір на фото, судячи з усього, призначений для камери. Нижче, як можна припустити, буде розташований подвійний світлодіодний спалах. Але є ще по два отвори з боків, призначення яких поки не ясно. Там можуть бути різні сенсори, на кшталт лазерного автофокусу, або це просто отвори для кріплення якоїсь декоративної вставки, яка буде закривати круглу область. Також можна чітко побачити пластикову вставку по всьому периметру, яка служить для пропуску сигналу.

За наявними даними, Moto M Plus отримає 6-дюймовий Full HD-дисплей і восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 652. На задній стороні у нього немає сканера відбитків пальців, як у звичайному Moto M, тому він може перебувати спереду під екраном.