Історії про цей смартфон будуть жити вічно – продажі Galaxy Note 7 зупинені

Ще вчора вранці Samsung призупинила виробництво проблемних смартфонів Galaxy Note 7, а сьогоднішнім рішенням поставила остаточну жирну крапку в житті пристрою. Представники Samsung Electronics звернулися до партнерів по всьому світу з проханням припинити продаж пристроїв.

Власникам пристроїв, що поспішили придбати Note 7, Samsung порекомендувала вимкнути смартфони і повністю відмовитися від їх використання.

Перші випадки довільного загоряння пристроїв вперше зафіксовані в кінці серпня. На початку вересня компанія припинила продажі з метою запуску програми по заміні першої партії реалізованих пристроїв (в розмірі 2,5 млн примірників) на Note7 з виправленою проблемою.

Galaxy Note 7

Але дефектні акумулятори виявилися і в новій партії, яка нібито пройшла перевірку. Реалізація смартфонів була відновлена ​​лише 1 жовтня, але ситуація знову повторилася.

Незважаючи на те, що модель Galaxy Note 7 вважається однією з найпотужніших і передових смартфонів сучасності, про його існування доведеться забути. В історії Samsung Note7 назавжди залишиться чорною плямою, що серйозно підірвала репутацію бренду.

Придбані смартфони компанія пропонує обміняти на модель Galaxy S7 або S7 Edge з виплатою різниці в ціні з боку бренду.

Джерело інформації: Samsung