Instagram випустив повноцінну десктопну версію програми для Windows 10

Користувачі Windows 10 нарешті зможуть встановити Instagram на свої персональні комп’ютери. Однак по функціональності десктопна програма поки що поступається своїй мобільній версії.

Додаток для ПК дозволяє користувачам переглядати свій акаунт, фотографії в стрічці, відправляти і отримувати повідомлення, змінювати профіль і налаштування. Крім того, на відміну від веб-версії, десктопна програма дає можливість розшарити свої пости для Facebook.

А ось головна функція Instagram – публікація фотографій – досить сильно обмежена. Створити пост можна тільки в тому випадку, якщо у вас є планшет або ПК із сенсорним екраном і камерою. Так що завантажити фотографії з жорсткого диска не вийде.

Інтерфейс програми поки не дуже добре адаптований для екранів ПК. Він займає виключно центр екрану, залишаючи багато порожнього і непотрібного простору з боків. Можна було б відображати на полях, скажімо, коментарі до фотографій, як це зроблено в веб-версії. Крім того, “криво” працює функція Instagram Stories. При додаванні нової «історії» додаток просто вилітає. Не функціонує і «жива плитка» в меню «Пуск». За ідеєю на ній повинні по черзі відображатися фото з вашого облікового запису, але цього не відбувається.

Загалом, десктопна версія Instagram поки далека від ідеалу, але, можливо, всі негаразди виправлять в наступних оновленнях.

The app was not found in the store. 🙁

Джерело інформації: TheVerge