Google закриває лінійку мобільних пристроїв Nexus

Одночасно з анонсом нових смартфонів Pixel і Pixel XL компанія Google заявила, що у неї «немає планів» по ​​випуску нових мобільних пристроїв під брендом Nexus. Про це пише The Verge.

AndroidPolice зазначає, що випущені в 2015 році Nexus 5X і 6P вже прибрані з онлайн-магазину Google.

Програма Nexus була запущена в 2010 році, в рамках неї Google випускала пристрої в партнерстві з LG, Samsung, Motorola та іншими компаніями. За весь час існування цього бренду було випущено вісім смартфонів, чотири планшета і два медіаплеєра.

При цьому Google, як правило, випускала свіжі оновлення Android в першу чергу для смартфонів і планшетів Nexus. Крім того, компанія експериментувала з вартістю пристроїв, встановлюючи її як на рівні, прирівняному з цінами на флагмани інших компаній, так і в більш низькому сегменті.

Незважаючи на хороші технічні характеристики і підтримку Google, пристрої Nexus не були популярні серед широкої публіки, зазначає The Verge. Видання вважає основною причиною для цього те, що Google продавала Nexus в основному через свій інтернет-магазин, без допомоги ритейлерів.

При цьому пристрої лінійки Pixel за своєю суттю не сильно відрізняються від Nexus – їх перевагою залишається пряма підтримка від Google і «чистий» Android без встановлених сервісів інших компаній, тому не варто засмучуватись.

Джерело інформації: The Verge