Google представила перші смартфони під власним брендом Pixel

Google офіційно представила смартфони Pixel і Pixel XL, які позиціонуються як пристрої, повністю створені самою компанією. Вони стали «спадкоємцями» лінійки смартфонів Nexus, яку компанія розвивала з 2010 року. Вартість пристроїв складе від $649.

#madebygoogle

У нових смартфонах буде вбудований віртуальний помічник Google Assistant, який компанія вже протестувала в месенджері Allo. Він призначений для виконання завдань і відповідей на питання, які користувач задає рідною мовою.

#madebygoogle

Керівник підрозділу по розробці пристроїв Google і екс-глава Motorola Рік Остерлоо (Rick Osterloh) зазначив, що в Pixel компанія вирішила об’єднати найбільш передове програмне забезпечення і кращі технічні характеристики, при цьому зробивши пристрій «простим» для всіх користувачів.

У Google заявили, що камера Pixel стала кращою на ринку – зокрема, за рахунок гарної передачі кольору і здатності робити фотографії практично безперервно. Всі користувачі Pixel отримають безкоштовне і безлімітне сховище для фотографій в оригінальному розмірі та якості в сервісі Google Photos (зараз всі користувачі можуть зберігати нескінченну кількість фото тільки в стислому вигляді з втратою якості).

#madebygoogle

Смартфони оснащені можливістю швидкої зарядки, яка забезпечує до 7 годин роботи пристрою від 15-хвилинного підключення до мережі. Також вони стануть першими пристроями, які будуть сумісні з платформою віртуальної реальності від Google – Daydream. Pixel будуть доступні в трьох кольорах – чорному, білому і синьому.

Pixel

«Молодший» Pixel оснащений п’ятидюймовим AMOLED-екраном (з роздільною здатністю Full HD), процесором Snapdragon 821 і 4 ГБ оперативної пам’яті. Він доступний у версіях з 32 або 128 ГБ пам’яті. Роздільна здатність основної камери Pixel становить 12 МП, фронтальної – 8 МП.

«Старший» Pixel XL отримав 5,5-дюймовий екран з роздільною здатністю Quad HD, а також посилений акумулятор. Інші характеристики смартфона такі ж, як і у «молодшої» версії.

Вартість Pixel складе від $649. Жителі США, Австралії, Канади, Німеччини та Великобританії зможуть попередньо замовити нові смартфони вже з 4 жовтня.