Google обмежить ексклюзивні функції Android 7.1.1 для смартфонів Nexus

На презентації смартфонів Pixel та Pixel XL співробітники Google розповіли про те, що компанія буде надавати власникам новинок ряд ексклюзивних програмних функцій. Наприклад, в сервісі Google Фото можна абсолютно безкоштовно і в необмеженій кількості зберігати фотографії в оригінальній якості і 4K-відео. Також на “пікселях” доступний голосовий помічник Google Assistant і встановлений новий лаунчер Pixel Launcher з оновленим, призначеним для користувача, інтерфейсом. Також тепер підтвердилася інформація, що жести для сканера відбитків пальців і режим Night Light будуть ексклюзивами Pixel та Pixel XL.

Раніше ходили чутки, що Google може додати підтримку жестів для сканера відбитків пальців і режим Night Light в Nexus 5X і Nexus 6P, але співробітник пошукової компанії Ян Блейк написав на своїй сторінці Google+, що вони не планують переносити ці функції на інші пристрої.

nexus2ceescreentintloop

Режим Night Light дозволяє зменшити кількість шкідливого для очей синього світла, роблячи картинку на екрані “теплішою”.

Nexus

Друга функція дозволяє свайпами по сканеру відбитків пальців відкривати і закривати список повідомлень, що особливо корисно на пристроях з великою діагоналлю екрану.

Незважаючи на це, в грудні для Nexus 5X, 6P та інших пристроїв цієї лінійки вийде Android 7.1.1. Дана версія ОС приносить підтримку жестів, за допомогою яких можна швидко запускати камеру подвійним натисканням кнопки живлення, перемикатися між основною і фронтальною камерами рухом зап’ястя і активувати екран, піднімаючи смартфон зі столу.

Джерело інформації: AndroidAuthority