BlackBerry оголосила про припинення розробки смартфонів

Компанія BlackBerry славилася смартфонами з повноцінною фізичною клавіатурою. Це саме те, що вигідно відрізняло BlackBerry від всіх інших виробників мобільних пристроїв.

Але кілька років тому компанія вирішила перейти на виробництво сенсорних смартфонів, втративши свою головну фішку. Ту саму вишеньку на торті мобільних технологій.

blackberry classic

Перебудова, безумовно, була потрібна. Сенсорні клавіатури дуже зручні, тому наявність qwerty вже не було конкурентною перевагою і ставало справою справжніх гурманів в світі гаджетів.

Помилка канадської компанії полягала в тому, що від фізичних кнопок відмовилися, а нового нічого не додали. Так що корпоративний сегмент все частіше став віддавати свою перевагу новому iPhone, а не страшненькому «Паспорту».

BlackBerry

Середні показники пристроїв, при досить високій ціні, відсунули компанію на узбіччя технологічного прогресу. BlackBerry могла врятуватися, так як ще не всі забули її старі здобутки, але ніяких «вау» новинок не було, і дива не сталося.

Декілька днів тому BlackBerry оголосила про припинення розробки смартфонів. Залишається загадкою, чому останнє слово компанії прозвучало так тихо і беззмістовно, але, швидше за все, їм просто не вистачило як виробничих ресурсів, так і бажання зробити щось вартісне.

BlackBerry померла

Підводячи підсумок, можна сказати, що ефектного прощання не вийшло. Єдина емоція – це смуток. Сумно за те, що одна з лідируючих в минулому компанія, у якої був свій особливий шлях, повернула не туди і виявилася не при справах.

Проте, BlackBerry не йде зовсім, збираючись повністю зосередитися на виробництві програмного забезпечення. Чи вийде у них досягти успіху в цій галузі? Нам залишається тільки спостерігати.