Apple все-таки готує iMessage для Android

На початку року стали з’являтися чутки про те, що Apple працює над версією месенджера iMessage для пристроїв під управлінням ОС Android.  Зараз же можна помітити, що купертинівці почали приділяти більше уваги сервісові і, скоріше всього, вже готові відмовитися від протистояння з «зеленим роботом». Анонс чекали ще на WWDC 2016, але його, як відомо, не було. Можливо, час прийшов зараз?

iMessage для Android

Після WWDC, коли стало ясно, що iMessage на Android поки не буде, тема здавалася закритою — адже незабаром після івенту один з топ-менеджерів компанії розповів патріархові IT-журналістики Уолту Моссбергу, що Apple спеціально не займається розробкою Android-версії месенджера, щоб у людей був ще один стимул купити iPhone або iPad.

Але сьогодні прийшла вже інша, куди більш приємна для користувачів Android інформація з дуже авторитетного джерела.

Відомий Apple-блогер Джон Грубер пише: «маленькі пташки» нашептали мені про те, що у «яблучної» компанії вже є «детальний макет» iMessage для Android.

Інтерфейс Android-версії iMessage вже пройшов через кілька серйозних редизайнів. Перший варіант був копією того, яким вже користуються власники iOS-ґаджетів, останній же виконаний в дусі Material Design (дизайнерський підхід до оформлення програм від Google).

Грубер впевнений, що реліз iMessage for Android обов’язково відбудеться ( «рано чи пізно»), адже у Apple є мотивація – у iMessage для iOS 10 є магазин з платними розширеннями, і після Android-релізу купертинівці могли б збільшити свої доходи від сервісу.

Звичайно, існування якихось планів і макетів ще не говорить про те, що буде випущена фінальна версія – Apple, як і інші компанії, завжди працює по безлічі проектів, але результати праці далеко не завжди перетворюються в комерційний продукт.

Зараз у Apple є три додатки в магазині Google Play для Android-пристроїв – клієнт для музичного сервісу Apple Music, програма для комфортної міграції з Android на iPhone чи iPad під назвою Move to iOS, і Beats Pill (помічник для роботи з однойменною колонкою). Раніше гендиректор Apple Тім Кук повідомляв, що Apple Music – «пробний крок», за результатами якого в Купертіно зрозуміють, чи є сенс і далі вкладати ресурси в просування своїх сервісів на Android.

Чи бажали б Ви бачити iMessage в операційній системі Android? Поділіться своїми думками в коментарях.

Джерело інформації: MacRumors