Apple очистить App Store від 32-бітних додатків

Під час тестування ОС iOS 10 beta, Apple додала попередження, щоб повідомити користувачів, які завантажили  32-бітовий додаток, про можливість його впливу на продуктивність системи, але схоже попередження не було зроблено в остаточній версії прошивки iOS 10 для публічного тестування.

В останню версію iOS 10.1 beta 2  для розробників і учасників публічного тестування Apple знову інтегрувала діалогове вікно, яке активно попереджає про можливий конфлікт при запуску 32-бітних додатків на iOS-пристрої, з метою відновити мандат 2015 року, де Apple заявила, що всі програми повинні бути 64-бітними. Про необхідність переходити на 64-бітну архітектуру Apple попереджала ще й в 2013 році, відразу після релізу iPhone 5s, проте після повторного попередження на початку 2015 року (рішення від 1 лютого) ряд розробників або категорично ігнорує зауваження Apple, або просто давно закинули свої проекти, залишивши їх “припадати пилюкою” на полицях віртуального магазину App Store.

32bitin1

Спливаюче вікно з’являється відразу після запуску 32-бітного додатку: «Ця програма може сповільнити ваш iPhone. Розробник повинен його оновити з метою підвищення сумісності ».

В свою чергу, під час тестування ОС іOS 10 бета, замість цього повідомлення, попереджались 32-розрядні додатки, де вказано “не оптимізовано для ОС іOS 10” і використання “може вплинути на загальну продуктивність системи.”

91bcfb05ddc9917d4b9e93ad512dfed6

Чи насправді 32-бітові впливають на продуктивність iOS, з’ясувати складно. Швидше за все, таким чином компанія вирішила запустити програму штучного очищення магазину App Store від застарілих додатків. На початку вересня Apple заявила, що додатки, розробники яких не потурбуються за сумісність своїх програмних продуктів, будуть видалені через 30 днів. Рішення було озвучено 7 вересня і вже з завтрашнього дня 32-бітові ігри та програми назавжди покинуть App Store.

 

За матеріалами: MacRumors