Яка причина збільшення габаритів Apple Watch Series 2?

Успіх оригінальних Apple Watch, визнаних одними з кращих смарт-годинників сучасності, не викликає сумніву. На відміну від першого iPhone, ґаджет не змінив індустрію, змусивши конкурентів, неабияк попітніти в спробах наздогнати його популярність. Однак, як і раніше, варто було хоч комусь наблизитися до функціональності «яблучного» годинника, як компанія з Купертіно представила ще більш досконалу модель Series 2. Але чи насправді вона так хороша?

Незважаючи на те, що відрізнити оригінальні Apple Watch від моделі другого покоління за зовнішнім виглядом практично неможливо, офіційна інформація підтверджує, що новинка стала дещо товстішою і важчою. Годинники зазнали деяких змін в конструкції і поряд із захистом від попадання води, ймовірно, отримали на 35% більш ємну батарею. Виробник цю інформацію коментувати відмовився, викликавши у потенційних споживачів відчуття неоднозначності.

Comparison

Пояснити збільшену товщину і вагу годинника при цьому досить просто. Apple Watch Series 2 володіють, крім більш продуктивного чіпсета S2, також GPS-модулем, який здатний самостійно відстежувати місце розташування свого власника. Інтегрувати ж цю запчастину в корпус пристрою без того, щоб ґаджет не втратив автономності, виявилося справою практично неймовірною навіть для настільки талановитих інженерів, як в Apple. Втім, зайві 4 грами думаю не відтягнуть ваше зап’ястя.