Vertu Carbon Sport – справжнісінький флагман на Android

Компанія Vertu оновила свою лінійку люксових смартфонів Signature Touch пристроєм Carbon Sport, яка, як це випливає з назви, призначена спеціально для тих, хто хотів би підкреслити свій імідж спортивної складової. Технічно пристрій повторює інші пристрої лінійки, але зовнішній вигляд змінився кардинально.

Vertu Carbon Sport

Зокрема, для Carbon Sport Vertu використовували, крім традиційного для себе титану 5 класу і кераміки ще й вуглепластикові вставки. Крім того, змінилася і шкіра: замість спокійних відтінків Vertu пофарбували в яскравий помаранчевий колір і додали на неї візерунок.

З технічної точки зору Signature Touch Carbon Sport – справжнісінький флагман: це процесор Qualcomm Snapdragon 810, 21-мегапіксельна камера з можливістю зйомки відео в 4K і 5,2-дюймовий дисплей з роздільною здатністю FullHD. Дисплей, доречі, прикритий цільним шматком сапфіру в 130 карат. Працює смартфон на операційній системі Android, в яку вбудовані власні унікальні функції Vertu: це і Concierge, і Vertu Life, і Vertu Certainity.