У ноутбуках Apple можуть з’явитися процесори не від Intel

Якщо вірити джерелам ресурсу Bits & Chips, то в майбутньому компанія Apple може поміняти постачальника процесорів для своїх ноутбуків. Передбачається, що замість рішень від Intel в MacBook будуть використовуватися чіпи AMD Zen.

AMD

Нагадаємо, що раніше мережеві джерела говорили про швидку появу в яблучних ноутбуках процесорів на основі архітектури ARM. Однак за останніми даними Apple може віддати перевагу рішенням від AMD, які чипмейкер створить спеціально для купертинівців в найближчі рік-півтора.

Є думка, що компанія Apple розглядає можливість відмови від продукції Intel через деякий застій. В цей же час джерела вважають, що AMD запропонує купертинівцям однокристальні платформи з процесорними ядрами Zen і графічними контролерами на базі архітектури GCN.

Варто відзначити, що подібна співпраця може піти на користь обом сторонам. З одного боку AMD отримає великого замовника, а з іншого Apple зможе використовувати в своїх ноутбуках створювані на замовлення чіпи, які потенційно можуть володіти унікальними особливостями.