Що потрібно знати про Apple Watch Series 2 в корпусі з кераміки

Складно судити про успішність Apple Watch Edition в корпусі з 18-каратного золота, але Apple вирішила відмовитися від них в новому поколінні Series 2, представленому в середу. На зміну їм прийшли набагато доступніші, але не менш вражаючі Apple Watch Edition в корпусі з кераміки. Слід визнати, що саме ця модель здатна запропонувати покупцям дещо особливе.

Apple Watch Series 2 в корпусі з кераміки

Так, кераміка – набагато більш міцний матеріал, ніж метал. Щоб краще усвідомити це, достатньо уявити собі сучасний MacBook в корпусі з анодованого алюмінію. Він виглядає міцним і надійним, але більшість падінь закінчуються ушкодженнями корпусу. Необережне  перенесення ноутбука разом з іншим металевим предметом гарантовано призведе до появи подряпин.

Саме тому багато любителів годинників обожнюють кераміку. Rado і Rolex використовують кераміку з 60-х років минулого століття. Навіть Apple вже застосувала цирконієву кераміку в першому поколінні Apple Watch, в тому місці корпусу, де підключається магнітна зарядка. Матеріал не є провідником і не створює перешкод для бездротової зарядки пристрою.

Apple Watch Series 2 в корпусі з кераміки

Годинники з кераміки користуються заслуженою популярністю, і цей феномен дуже легко пояснити. Згадайте, як після початку продажів Apple Watch в минулому році на компанію посипалися скарги через легке утворення подряпин корпусу сталевої версії годинників. Проблема характерна не тільки для смарт-годинників Apple, але і для будь-якого годинника в корпусі зі сталі — вони легко дряпаються.

Кераміка, в свою чергу, практично повністю стійка до появи подряпин. Матеріал неможливо деформувати до тих пір, поки він не трісне, але, все ж,  кераміка, на відміну від алюмінію і сталі, може розбитися. Це характерно для твердих і жорстких матеріалів. Кераміка заповнена нерівномірно розподіленими порами, ці повітряні порожнини дозволяють їй бути легшою, але при цьому створюють слабкі місця в її структурі.

Спокою покупцям повинен додати той факт, що виробники годинників зазвичай використовують цирконієву кераміку, в якій пори настільки дрібні, що корпус одночасно зберігає основні властивості матеріалу і при цьому стійкий до ударів. Apple, до того ж, застосувала оксид алюмінію – ще один відомий вид кераміки. Вийшов стійкий до подряпин матеріал, який в більшості випадків не вдасться розбити. Ні, це можливо, але навряд чи хтось зіткнеться з цією проблемою під час використання пристрою.