Qualcomm представила систему Clear Sight для подвійних камер смартфонів

Компанія Qualcomm розробила систему Clear Sight, яка буде використовуватися в смартфонах з подвійними камерами. Вона сумісна з процесорами Snapdragon 820 і 821.

Qualcomm Clear Sight

За словами Qualcomm, смартфони з підтримкою Clear Sight зможуть захоплювати високоякісне зображення навіть в умовах слабкої освітленості, причому набагато краще існуючих камер з подвійними сенсорами. За обробку знімків відповідає спеціальна програма, яка склеює одночасно два фотознімки в один файл. Камери, що використовуються в системі Clear Sight, однакові, але відрізняються колірними фільтрами.

Clear Sight

Результатом цього знімок виходить з меншою кількістю шумів і з більш соковитими і контрастними кольорами, ніж при зйомці за допомогою звичайних камер. Крім того, система Clear Sight допомагає камері швидше фокусуватися на об’єкті зйомки.

Можна очікувати, що перші смартфони з підтримкою технології Clear Sight з’являться до кінця цього року або на початку наступного. Також не виключено, що ця технологія буде використовуватися в нових смартфонах Google, анонс яких, за чутками, відбудеться в жовтні.

Джерело інформації: Qualcomm