Microsoft показала нову систему захисту для браузера Edge

У сучасних реаліях безпека в Інтернеті грає вкрай важливу роль. У зв’язку з цим розробники програмного забезпечення, зокрема браузерів, намагаються всіляко убезпечити користувачів від шахраїв. У той час як більшість компаній намагаються зробити свої браузери незламними, Microsoft вирішила піти іншим шляхом, представивши функцію Windows Defender Application Guard. Її суть полягає в тому, що браузер Edge працює всередині віртуального комп’ютера. А це значить, що він зберігається окремо від пам’яті і ядра Windows 10. У разі злому зловмисники отримають доступ тільки до віртуального комп’ютера, в той час як всі дані користувача будуть в безпеці.

“Windows Defender Application Guard використовує технології віртуалізації для захисту від хакерських атак з Інтернету, допомагаючи захистити корпоративні пристрої, співробітників підприємств, дані і навіть їх корпоративні мережі”, – пояснює Microsoft.

На даний момент нова функція працює тільки в Windows 10 Enterprise, але не виключено, що пізніше вона стане доступна всім користувачам.

Джерело інформації: ubergizmo