Google представила додаток YouTube Go для завантаження відео

Google сьогодні представила додаток YouTube Go, який дозволить не тільки зберігати ролики з сервісу на мобільному пристрої, але і ділитися ними з друзями. Таким чином компанія поліпшила розпочату ще в 2014 році програму, яка відкрила для індійських користувачів можливість завантаження відео.

YouTube Go

Як і стандартний клієнт, YouTube Go дозволяє дивитися ролики в звичайному форматі, але якщо зв’язок поганий, то варто скористатися превью-нарізкою з кадрів. Якщо відео підходяще, можна натиснути на кнопку завантаження і вибрати, в якій якості завантажити його, тут же вказано розмір файлу. Для недорогих смартфонів з невеликим носієм це важливе значення, в разі завантаження ролика по мережі оператора в регіонах з дорогим і поганим зв’язком даний параметр взагалі є критичним.

YouTube Go

Важливою фішкою YouTube Go, як вважають в Google, стане функція передачі завантажених відео по Bluetooth друзям навколо. Розробники придумали для неї простий інтерфейс, в якому навіть прямо вказано ім’я пристрою. Така схема познайомить з YouTube навіть регіони без хорошого покриття. Звичайно, у Google тут є і меркантильний інтерес, компанія підвищує інтерес до свого відеосервісу.

На жаль, як і ініціатива 2014 року, YouTube Go буде доступний тільки для жителів Індії. Google вважає країну одним з ключових ринків найближчого майбутнього, тому активно вкладає кошти в просування там своїх сервісів. Новий додаток буде доступний в Індії дуже скоро, а всі бажаючі опинитися серед перших користувачів вже зараз можуть подати заявку.

Джерело інформації: Google