Google готує смартфони під брендом Pixel

Посилаючись на надійне джерело, сайт AndroidPolice з’ясував, що нові смартфони Google будуть називатися Pixel та Pixel XL. Раніше Google випускала під брендом Pixel хромбуки, а в минулому році представила Android-планшет Pixel C, так що ця марка перестала асоціюватися тільки з Chrome OS.

Nexus Sailfish

4 жовтня Google проведе презентацію нових пристроїв, де будуть показані смартфони Pixel та Pixel XL. Вони були розроблені компанією HTC і зараз носять кодові імена Marlin і Sailfish. У Pixel буде 5-дюймовий екран, а діагональ екрану Pixel XL складе 5,5 дюймів. Дизайн і більшість показників у цих пристроїв будуть схожі. Очікується, що ці пристрої будуть оснащені процесором Qualcomm Snapdragon 821, 4 ГБ RAM і 12-мегапіксельною камерою. Крім збільшеного екрану у Marlin буде акумулятор з більш високою ємністю (приблизно 4000 мАг).

Як же бути з новим лаунчером Google, який неофіційно з’явився в Мережі в серпні і, швидше за все, буде встановлений на смартфони, презентація яких відбудеться найближчим часом? Він називається Nexus Launcher, але ніщо не завадить Google перейменувати його перед анонсом смартфонів нової серії Pixel. Можливо, рішення про ребрендинг смартфонів і зміну мобільної стратегії були прийняті компанією зовсім недавно – вже після того, як цей лаунчер був створений.

Разом з відмовою від бренду Nexus компанія Google поміняє підхід до позиціонування своїх смартфонів. Якщо коротко: Google буде встановлювати на них не «чистий» Android, а оптимізований спеціально під їх особливості, як зараз роблять багато виробників. При цьому Google отримає можливість додавати в програми унікальні функції, які будуть працювати тільки на пристроях Pixel.

Джерело інформації: AndroidPolice