Google Allo вже тут!

Allo є однією з найбільш очікуваних програм цієї осені. Численні інсайдери підігрівали інтерес до цього месенджера чутками про його незвичайні функції та штучний інтелект, що є однією з ключових складових Allo.

Давайте подивимося, як це виглядає на практиці.

Google Allo

Після встановлення програми вам знадобиться зареєструватися. Таким чином Allo прив’язується до вашого номера телефону, а не до профілю в Google. У процесі реєстрації необхідно вибрати псевдонім і аватарку.

Після цього ми потрапляємо на головний екран програми, де повинні відображатися всі наші діалоги. Поки там, зрозуміло, нічого немає, крім кількох підказок про використання Allo.

Google Allo

Але найцікавішою функцією нового месенджера є Google Assistant – спеціальний бот, який призначений для відповідей на будь-які ваші питання. Він розуміє звернення як англійською, так і російською мовою.

Відповіді цього бота засновані, зрозуміло, на системі пошуку від Google, яка витягує інформацію з Мережі і представляє прямо в месенджері в простій і зручній формі. Виглядає надзвичайно круто і перспективно. Нам здається, що саме ця функція стане кілер-фічою Allo.

Завантажити новий месенджер Allo можна буде зовсім скоро в каталогах додатків для iOS та Android. Незважаючи на те що світова прем’єра відбулася сьогодні, в деяких регіонах програма, можливо, стане доступна трохи пізніше.