Годинники Apple Watch Series 2 представлені офіційно

Apple представила сьогодні не тільки пару смартфонів, але і оновлений розумний годинник, який отримав довге ім’я Apple Watch Series 2. Новинка не відрізняється від оригінальної моделі на перший погляд, однак всередині вона істотно поліпшена і доопрацьована.

Що в першу чергу бачить користувач розумних годинників, так це дисплей, який у Watch Series 2 став в два рази яскравішим (1000 нт). Усередині новинки встановили двоядерний процесор Apple S2, який в півтора рази продуктивніше CPU в перших Apple Watch, і графічний прискорювач з подвоєною потужністю. Це дозволило добитися на вбудованому додатку з картою зоряного неба стабільної частоти поновлення в 60 кадрів в секунду. Таке навіть не у всіх смартфонах є.

Нарешті, Apple Watch Series 2 отримали вбудований модуль GPS, який дозволяє нормально відстежувати пробіжки, залишаючи iPhone в будинку. Щоб спростити завдання, купертинівці розробили додаток, який буде вести власника-спортсмена по заздалегідь придуманому маршруту, даючи підказки простою мовою. Він же стежить за ходом виконання завдань, заносячи всі важливі моменти в журнал.


Найважливішою фішкою Apple Watch Series 2 став водонепроникний корпус. Мова йде не про захист від бризок, а про занурення на глибину до 50 метрів, що є стандартом і для звичайних годинників. Apple окремо відзначила особливий механізм динаміка, буквально витрушувати воду. Вбудована програма розділяє плавання по басейну і у відкритій водоймиі – Apple традиційно уважна до дрібниць.

Apple Watch Series 2

Корпус Apple Wach Series 2, в залежності від модифікації, виконується з алюмінію, нержавіючої сталі і кераміки. Компанія продовжує співпрацю з Nike і випускає особливу серію годинників, що отримала ім’я Apple Watch Nike +. Ці ґаджети отримають додаток фірмового соціального сервісу Nike + Run Club.

Apple Watch Series 2

Наостанок, Apple підготувала ще один сюрприз – промайнувші раніше в чутках Apple Watch Series 1. Такі годинники багато в чому ідентичні першому поколінню, проте отримали новий двоядерний процесор. Apple майже не приділила їм уваги під час презентації, але цього і не вимагалося.

Apple Watch Series 2

Збір попередніх замовлень на нові моделі годинників стартує в США вже 9 вересня. Ціна Apple Watch Series 2 стартує від $ 369, а на Watch Series 1 – від $ 269.