App Preview Messaging – функція, яка покликана стерти кордони між месенджерами

Головною проблемою всіх сучасних месенджерів є те, що їх занадто багато, і зібрати всіх своїх друзів і рідних в одному сервісі практично неможливо. У підсумку виходить, що більшість користувачів зберігає у себе на смартфоні кілька месенджерів, щоб підтримувати зв’язок з усіма людьми зі списку контактів. Компанія Google вирішила раз і назавжди виправити цю проблему. При цьому мова йде не про якийсь черговий месенджер, а про куди більш глобальне вирішення даної ситуації.

Пошуковий гігант анонсував функцію App Preview Messaging, що дозволяє відправляти повідомлення користувачам через будь-який додаток, навіть якщо він у них не встановлений.

Наприклад, якщо ви відправили з iOS або Android власнику Android-пристрої повідомлення через Viber, а у нього цей додаток не встановлено, то він все одно отримає ваше повідомлення з можливістю відповісти вам назад таким же чином. Також в повідомленні буде запропоновано встановити додаток, через який було відправлено повідомлення.

App Preview Messaging є частиною сервісів Google Play на Android. У зв’язку з цим працювати дана функція буде в повній мірі тільки між пристроями під управлінням Android, тоді як з iOS можна буде тільки відправляти повідомлення, але не отримувати їх.

На даний момент функція App Preview Messaging все ще знаходиться в розробці, але вона може дійсно виявитися вкрай корисною для багатьох користувачів.

Джерело інфрмації: AndroidCommunity