21 вересня готуємось до завантаження месенджера Google Allo

Google може відкрити доступ до завантаження месенджера Allo вже 21 вересня. Цю дату в Twitter назвав публікатор витоків Еван Бласс, відомий також під псевдонімом evleaks.

Поки складно сказати, йдеться про загальну доступність Allo всім бажаючим або ж Google піде за перевіреною з Duo схемою. Тоді компанія поступово дозволяла завантажувати додаток все новим і новим користувачам, в першу чергу віддаючи переваги зареєстрованим користувачам.

Як і Duo, звичайний Мессенжер теж не буде вимагати від користувача облікового запису Google, авторизація пройде за номером телефону. На даний момент це означає: Allo можна використовувати тільки на смартфоні, що теж споріднює його з другим продуктом в лінійці. Головною фішкою новинки стане проста зміна розміру тексту, що дозволить «говорити пошепки» і «кричати». Крім неї Allo отримає великий набір смайликів і стікерів від справжніх художників, функцію малювання на картинках прямо в чаті і генерацію автоматичних відповідей на основі штучного інтелекту і звичок користувача.

Одже поспішайте подати заявку на реєстрацію, щоб не пропустити найцікавішого.

Google Allo
Google Allo
Developer: Google LLC
Price: Free