Вийшла iOS 9.3.5 з виправленням критичних помилок

iOS 9.3.3 повинна була стати останньою версією дев’ятого покоління iOS перед осіннім виходом iOS 10. На жаль, не всі iPhone, що працюють на iOS 9, зможуть оновитися цієї осені, а значить, iOS 9.3.3 повинна була вийти максимально стабільною і безпечною. На жаль, з першого разу у Apple не вийшло. Компанії довелося випустити iOS 9.3.4, а потім і iOS 9.3.5, яка стала доступна сьогодні.

Прямо зараз в розділі налаштувань «Оновлення ПЗ» ви можете знайти оновлення розміром близько 40 МБ. В описі сказано, що оновлення значно підвищить безпеку iPhone та iPad. Воно рекомендовано всім користувачам.

По всій видимості, знайшлася серйозна уразливість в iOS, яка не була закрита в iOS 9.3.4. Ймовірно, вона досить серйозно знижує безпеку iPhone і iPad, що змусило Apple випустити iOS 9.3.5.

New York Times повідомляють, що уразливість дозволяла стежити за користувачами iOS, отримуючи доступ до їх контактів та листів. Будемо сподіватися, що зараз пристрої максимально захищені, але якщо це не так, потрібно ще одне оновлення.