Унікальні нововведення в прошивках лінійки Nexus

Видання AndroidPolice опублікувало кілька анімацій, які розкривають деякі нововведення в прошивках для Nexus 2016 року. Якісь із них можуть додати і в загальний код Android 7.0 Nougat, однак частина обов’язково стане ексклюзивом для смартфонів Google.

nexus2ceeflowerloop

До останніх точно належить анімована кнопка «Додому», яка вже не раз фігурувала у витоках. Кольорові кола навколо неї активуються при довгому натисненні, що викликає Google Assistant. Примітно, що вони безпосередньо пов’язані з цією функцією і при її виключенні повністю зникають. Ця анімація може і не з’явитися в фінальних прошивках, вже бували випадки, коли інженери Google прибирали якісь функції практично перед самим релізом.

nexus2ceescreenshot
Системні налаштування можуть стати двохпанельними. На лівій вкладці розташується вже знайомий нам список з пунктами меню, а другу повністю віддадуть під функцію Google Support. Появу цього сервісу, ексклюзивного для власників Nexus-пристроїв, передрікали й раніше. Він дозволить власникові смартфона або планшета безпосередньо звернутися в службу підтримки Google і навіть надати їй доступ до ґаджету, щоб та сама вирішила проблему. Варто відзначити загальний редизайн системних налаштувань, спрощення оформлення і перехід до синіх значків.

Частиною Nexus-прошивок може стати «Нічний режим», що відключає сині пікселі і робить екран менш сліпучим при читанні в темряві. Крім примусового включення у нього є і «розумні» опції активації.

nexus2ceeambientquickcheckloop

У нових Nexus також повинен з’явитися режим Ambient Display, який активується за подвійним постукування по дисплею, коли смартфон перебуває в сплячому режимі. Він виводить інформацію з екрану блокування, в тому числі сповіщення в чорно-білому вигляді. Поки неясно, чи з’явиться він на старих пристроях Nexus після їх оновлення до Android 7.0.

Чесно кажучи, жодна з описаних функцій, за винятком кнопки «Додому» з анімацією, не є чимось особливим. Всі вони в тому чи іншому вигляді вже з’являлися в різних Android-пристроях. Однак це не заважає Google красиво представити їх, зробивши унікальною фішкою лінійки Nexus.

Джерело інформації: AndroidPolice