У Instagram нарешті можна збільшувати фотографії при перегляді

Стільки років головний фотододаток планети був позбавлений однієї простої, але вкрай корисної можливості – збільшити масштаб зображення, щоб розглянути найдрібніші деталі. Тепер це в минулому.

В офіційному акаунті Instagram в Twitter з’явилося повідомлення про те, що сьогоднішнє оновлення додатка для iOS додасть можливість використовувати стандартний щипок для збільшення масштабу зображення. Нововведення буде працювати в стрічці, профілях користувачів і при перегляді випадкових постів в розділі Explore. Аналогічним чином можна буде розглянути і відеозаписи.

Варто відзначити, що максимальна ширина фотографій в Instagram становить 1 080 пікселів. Тепер у розробників є привід задуматися про збільшення цього значення, тому що користувачі зможуть розглянути знімки і відео в найдрібніших деталях. До того ж можливості камер сучасних смартфонів давно перевершують встановлені соціальною мережею ліміти.

Масштабування зображень при перегляді з’явилося в iOS-версії програми. Власникам Android-смартфонів доведеться почекати ще кілька тижнів. До того ж нова функція поки працює не у всіх користувачів і буде додаватися поступово, але тільки після оновлення клієнта.

Instagram
Instagram
Developer:
Price: Free
Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free