Sony представила USB-адаптер для підключення Dualshock 4 до PC і Mac

Компанія Sony оголосила про випуск DualShock 4 USB Wireless Adapter для Mac і ПК, який дозволить підключати ігровий контролер до комп’ютера. Це означає, що, якщо гра на Mac підтримує DualShock 4, користувач зможе без проблем підключити джойстик.

DualShock 4 USB Wireless Adapter

У блозі Sony говориться:

Ми також представляємо новий пристрій, DualShock 4 USB Wireless Adaptor, який стане доступним на початку вересня за рекомендованою роздрібною ціною в $ 24,99. Адаптер дозволить підключати DualShock 4 до ПК і Mac по бездротовому з’єднанню, а також включить всі функції контролера, які ви любите і знаєте: кнопки, аналогові джойстики, сенсорну панель, світлову панель, сенсори руху, віброметр і звуковий вихід з підтримкою стерео. Головне, щоб ігрова програма підтримувала ці функції.

Власники DualShock 4 завжди могли підключити пристрій до комп’ютера на Windows або Mac, але вони були позбавлені можливості підключати пристрій по бездротовій мережі. У цьому Microsoft і Sony дуже схожі: обидві компанії відмовляються випустити контролер, який працює по Bluetooth.

Для бездротового підключення контролера для Xbox One і PS користувачам комп’ютерів доводиться купувати спеціальні бездротові перехідники.

DualShock 4 USB Wireless Adapter

Перехідник DualShock 4 USB Wireless працює з додатком Remote Play, який дозволяє запускати ігри на PS4, і транслювати їх на Mac і Windows по локальній мережі.

Джерело інформації: PlayStation