Смартфони Nexus від HTC пройшли сертифікацію в США

Сертифікацію в федеральної комісії із зв’язку (FCC) США пройшли нові смартфони лінійки Nexus. Це остаточно підтвердило, що обидва пристрої розроблені HTC і незабаром повинні бути представлені офіційно.

IMG_2186

У документації значаться лише кодові індекси смартфонів, G-2PW4100 і G-2PW2100, тобто пристрої теоретично можуть і не бути Nexus. Однак, з додаткових коментарів є посилання на сайт Google, присвячений фірмовій лінійці, що чітко говорить про приналежність новинок. Швидше за все, G-2PW4100 є Marlin з великим дисплеєм, а G-2PW2100 є ні що інше, як компактний Sailfish. На жаль, сертифікація так і не розкрила фінальних імен нових Nexus. З неї лише з’ясувалося: обидва смартфони підтримують безліч діапазонів і теоретично сумісні з будь-якими операторами США.

IMG_2187

Начинка новинок повинна бути практично ідентичною: чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 820/821, 4 ГБ оперативної пам’яті і камера на 12 Мп. Головною відмінністю повинні стати дисплеї – 5,5-дюймовий WQHD у Marlin і 5-дюймовий FHD у Sailfish. Також різні габарити позначаться на ємності встановлених акумуляторів.

Проходження смартфонами сертифікації FCC означає, що вони незабаром повинні бути представлені офіційно.

Джерело інформації: PhoneArena