Google займається розробкою нової ОС

Компанія Google розробляє нову операційну систему на базі власного ядра. До сих пір в основі всіх випущених Google ОС (Android, Chrome OS, Chromecast) лежав Linux.

Нова ОС Google буде називатися Fuchsia ( «фуксія» – є такий колір). На GitHub-сторінці з описом цієї ОС сказано: «Рожевий + пурпуровий = фуксія (нова операційна система)». Що б це значило? Можлива відповідь криється в документації Fuchsia. Google використовує кольори в назвах ядер операційних систем. Ядро Fuchsia називається Magenta (маджента) і воно створюється в якості аналога операційних систем FreeRTOS і ThreadX. Також відомо, що Fuchsia буде підтримувати 32-і 64-бітові процесори ARM і 64-бітну архітектуру ПК. Іншими словами, ця операційна система буде найбільш універсальною і включатиме найкраще з усіх існуючих ОС.

Fuchsia буде працювати на різних типах пристроїв, в тому числі на смартфонах і комп’ютерах. Можна припустити, що саме ця операційна система в майбутньому замінить собою всі інші, розроблені Google, в тому числі Android і Chrome OS.

Джерело інформації: AndroidPolice