Apple розповість в суді, чому екран iPhone 6 перестає відповідати на натискання

Минулого тижня ми писали про те, що користувачі iPhone 6 і iPhone 6 Plus почали масово звертатися в службу підтримай Apple, і сервісні центри з приводу проблем з тачскріном. Справа в тому, що екран смартфона перестає відповідати на натискання, а згодом у верхній частині з’являється біла смуга.

При зверненні в сервісний центр фахівці стверджують, що це не виробничий брак і безкоштовно ремонтувати пристрій відмовляються. Більш того, як відзначили експерти з iFixit, проблема не вирішується заміною екрану.

контролер сенсорного екрану

За твердженням фахівців, з ладу почав виходити чіп, який відповідає за передачу сигналу від екрану до процесора. Єдиним, хоч і тимчасовим вирішенням проблеми в iFixit вважають додаткове металеве покриття чіпа, що запобігає деформації системної плати. У майстерні підтвердили, що в разі, якщо чіп покрити металевим екраном – використовувати так зване внутрішнє армування комплектуючих, – то проблему можна вирішити.

Як повідомляє видання Reuters, Apple не хоче визнавати існування проблеми, що призвела до появи судового позову проти корпорації.

У заяві позивачі зазначили, що компанія не просто знає про проблему, а сама її і спровокувала. Оскільки в попередніх моделях iPhone для захисту материнської плати використовувалися металеві «щити», а в iPhone 6 від такої функції свідомо відмовилися.

Справу направлено до окружного суду в Північній Каліфорнії, проте поки терміни розгляду невідомі.