Знижки на додатки в App Store | 23 липня

знижки на додатки ios

У цій рубриці ми відбираємо для вас найкращі пропозиції з App Store, які стають безкоштовними або поширюються з великою знижкою. Поспішайте завантажити нові та кращі програми для ваших iPhone та iPad.

Акції та розпро́дажі діють протягом обмеженого часу та є актуальними на момент публікації статті. Не пропустіть! Слідкуйте за нами в Telegram: telegram.me/UaFormat

AirTycoon Online

Ласкаво просимо в Air Tycoon Online, в справжню покрокову гру з управління авіакомпанією. Грайте і конкуруйте з користувачами в усьому світі, створюйте і керуйте авіалініями світу з докладною довідкою і статистикою. Всі пасажири світу готові піднятися на борт літаків вашої авіакомпанії.

AirTycoon Online
AirTycoon Online
Developer:
Price: USD 0.99+

Turbo Wheels

Підготуєтеся до гонки переможців, тому що друге місце – перший, хто програв. Turbo Wheels – одна з найбільш захоплюючих міні-автомобільних гоночних ігор, де вам не потрібні гальма, вони тільки сповільнюють. Виберіть свій улюблений автомобіль, кожен зі своєю власною фізикою і унікальним стилем.

Turbo Wheels
Turbo Wheels
Developer:
Price: USD 0.99+

Draw Pad Pro

«Блокнот Pro» – це чудовий додаток, що дозволяє створювати і управляти всіма вашими записами, ескізами, начерками і так далі. Воно вигідно відрізняється від інших додатків для створення малюнків і записів. Простіше кажучи, жодне з існуючих аналогічних програм не може зрівнятися з «Блокнотом» за рівнем пропонованих налаштувань.

Draw Pad Pro
Draw Pad Pro
Developer:
Price: USD 2.99+