Xiaomi Redmi Pro показався на нових фотографіях

Протягом декількох останніх днів фаблет Redmi Pro від Xiaomi з’являється на веб-сторінках досить часто. Звичайно ж, пов’язано це з наближенням презентації: якщо вірити запису генерального директора компанії, девайс буде показаний вже в найближчу середу, 27 липня. Завдяки відносно давньому знімку цінителі високих технологій зуміли скласти уявлення про модель з металевим корпусом і подвійною камерою. На щастя, зараз нас чекає нова порція зображень.

Одна з найбільш свіжих новин про згаданий вище смартфон пов’язана з його камерою. Нагадаємо, напередодні в Мережі з’явилися фотографії, які, ймовірно, були зроблені за допомогою подвійної камери Xiaomi Redmi Pro. І хоча їх роздільна здатність залишає бажати кращого, враження від перегляду залишилися дуже і дуже приємними.

Redmi Pro

Сьогодні мова піде про корпус смартфона. Як повідомляють представники ресурсу GSMArena, на одному з китайських джерел були опубліковані «шпигунські» знімки фаблета. Звісно, цей термін перш за все відноситься до якості зображень.

Як би там не було, розгледіти вже звичні обриси все ж можна. Від майбутнього пристрою дійсно варто чекати наявності металевого корпусу і подвійного віконця камери. На жаль, поки її характеристики тримаються в таємниці.

Чого не скажеш про начинку девайса. Генеральний директор Xiaomi Лей Джун підтвердив наявність чіпсета MediaTek Helio X25. У той же час на знімках можна розгледіти графічну оболонку MIUI 8 поверх операційної системи Android 6.0 Marshmallow.