iOS 10 дозволяє використовувати 3D Touch на iPad

«Наймолодшим» планшетом в лінійці пристроїв Apple залишається 9,7-дюймовий iPad Pro, представлений в середині березня цього року. Зрозуміло, що після появи функції 3D Touch на смартфонах iPhone 6s / 6s Plus, користувачі чекали хвалену фічу і в новому планшеті. Але дива не сталося і Apple залишила пристрій без цієї функції.

Залишила, щоб потім інтегрувати … в iOS 10! Правда, працювати «псевдо-3D Touch» буде виключно при використанні фірмового стилуса Apple Pencil.
Хлопці з каналу iDonloadBlog опублікували цікаве відео з демонстрацією роботи 3D Touch на iPad Pro.

Озброївшись стилусом і попередньо встановивши на iPad Pro iOS 10 beta 2, досить відкрити Центр повідомлень і натиснути на будь-який з пунктів меню з зусиллям.

Таким чином, Apple не анонсувала приховану можливість як свого стилуса, так і останніх версій планшетів iPad Pro при переході на останню версію мобільної операційки iOS 10. Схоже, що розробники тільки почали розробляти функціональність програмного 3D Touch для iPad, а з повним списком оновлених можливостей Apple Pencil ми дізнаємося вже після офіційного виходу прошивки, в вересні.