Шутер Suicide Squad: Special Ops став доступний на iOS та Android

Напередодні виходу фільму “Загін самогубців” компанія Warner Bros. підготувала сюрприз для тих, хто з нетерпінням чекає прем’єри фантастичного бойовика, а також для всіх шанувальників коміксу – безкоштовну мобільну гру від першої особи Suicide Squad: Special Ops для iOS та Android.

Варто відзначити, що Suicide Squad: Special Ops далеко не перша гра, яку випускає Warner Bros. для того, щоб як слід прорекламувати майбутню кінопрем’єру. На рахунку компанії вже є тематичні ігри про Бетмена, Супермена і безліч інших, проте Suicide Squad: Special Ops обіцяє бути по-справжньому цікавою, в чому можна переконатися з представленого недавно геймплейного ролика.

Розробники Suicide Squad: Special Ops пропонують випробувати на ділі можливості трьох членів загону самогубців: Харлі Квінн, Дедшот та Діабло.

Після вибору персонажа гравцеві належить вести спеціальний загін, борючись з силами зла і долаючи всілякі перешкоди, що виникають на шляху. В шутері від першої особи, щоб вижити і вистояти проти ворогів, користувачам також належить досліджувати місто, в якому заховані аптечки і боєприпаси.

Джерело інформації: AndroidAuthority