NVIDIA SHIELD Tablet нового покоління пройшов перші тестування

Днями Федеральна комісія зі зв’язку США (FCC) протестувала новий планшет NVIDIA SHIELD Tablet, присвоївши моделі серійний номер P2523. Розміщена на сайті FCC інформація хоч і не розкриває повні технічні характеристики новинки, але все ж відкриває завісу таємниці щодо деяких специфікацій нового планшета NVIDIA. З’ясувалося, що пристрій отримає 8-дюймовий дисплей, при цьому габарити планшета складуть 218,44 x 121,9 x 7,62 мм, а вага – близько 349 грамів.

NVIDIA SHIELD Tablet

З чуток, планшет NVIDIA Shield Tablet оснастять 4 ГБ оперативної пам’яті, акумулятором ємністю 6 800 мАг, USB-роз’ємом Type-C, QHD- або 2K-дисплеєм, а також підтримкою смуг Wi-Fi 5 ГГц і 2 ГГц. Також очікується, що в девайсі буде передбачена можливість інтеграції з VR-гарнітурою, як, наприклад в Nexus 6P і ZTE Axon 7 з підтримкою Google Daydream.

Згідно з неофіційними даними, реліз нового планшета NVIDIA SHIELD Tablet може відбутися або наприкінці поточного року, або на самому початку 2017 року. Про вартість пристрою поки нема ніяких точних відомостей, однак, з огляду на той факт, що минулорічний планшет NVIDIA SHIELD K1 вийшов на ринок за ціною $ 199, можна припустити, що вартість новинки приємно здивує покупців.

Джерело інформації: AndroidHeadlines