Новий флагман Sony у свіжому дизайні показали на фото

Наші зарубіжні колеги поділилися ексклюзивними знімками новітнього фото-флагмана компанії Sony з серійним найменуванням F8331. Це модель в абсолютно новому дизайні, головною особливістю якої повинні стати камери.

sony xperia

Смартфон отримав корпус з плоскими гранями зверху і знизу і округленими з боків. При цьому задня панель виконана із складових частин металу і пластика. Крім того, у нього зовсім інше оформлення основного фотомодуля зі спалахом і лазерним автофокусом, а також досить широкі рамки зверху і знизу екрану.

Флагман отримає роз’єм USB Type-C і дві якісні камери, кожна з яких буде підтримувати зйомку в форматі 4К. Відповідно до недавньої появи пристрою в бенчмарку, це модулі на 21 і 12 Мп. В іншому ж характеристики типові для топового смартфона початку цього року – процесор Qualcomm Snapdragon 820, 3 ГБ ОЗП і 32 ГБ вбудованої пам’яті.

З огляду на той факт, що по фотоможливості останні новинки Sony конкурентам таки поступалися, цей пристрій виглядає вкрай спірним. Зйомку 4К-відео на фронтальну камеру вагомою перевагою назвати складно, проте можливо, виробник має в своєму запасі кілька сюрпризів, про які ми дізнаємося лише з анонсом смартфона.

Джерело інформації: GSMArena