Microsoft патентує технологію зворотного відгуку в планшетах і PC

Власники консолі Xbox One знають, що фірмовий контролер забезпечує додаткову тактильну віддачу за рахунок використання вібромоторів в курках. Це дозволяє краще відчути те, що відбувається на екрані. Згідно з новим патентом, опублікованим американським Бюро реєстрації патентів і товарних знаків, Microsoft планує реалізувати щось подібне і в інших пристроях. Йдеться про створення багатозонного зворотного зв’язку в планшетах, клавіатурах і мишах. У них можуть бути встановлені приводи, що забезпечують тактильний відгук під час гри.

Microsoft патентує технологію зворотного відгуку в планшетах і PC

Як показано на зображенні вище, по всьому периметру планшета (а також миші або комп’ютера) можуть бути встановлені вібромотори, які точно передають гравцеві відчуття від того, що відбувається на екрані. У патенті також йдеться про використання такої системи в стилусах, що додало б ще один елемент для взаємодії з сенсорним екраном.

Цілком можливо, що Microsoft хоче таким чином розвивати анонсовану на E3 функцію Xbox Play Anywhere, що дозволяє грати в одні і ті ж тайтли на різних пристроях із збереженням прогресу, щоб користувачі на всіх платформах отримували однакові відчуття.

Джерело інформації: mspoweruser