MESUIT: тепер запустити Android на iPhone зможе кожен

Ви напевно чули новину про те, що винахіднику-ентузіасту Ніку Лі (Nick Lee) вдалося недавно придумати пристрій, за допомогою якого стало можливим запуск операційної системи Android на iPhone. Зроблено це було виключно заради дослідного азарту, ніяких практичних цілей розробник не переслідував.

Однак китайська компанія Haimawan поставилася до цієї новини цілком серйозно і через деякий час представила власну версію Android-футляра для iPhone. І не тільки представила, а й запустила у виробництво.

MESUIT – саме так називається розробка – являє собою спеціальний кейс для iPhone 6 або 6s, який містить в собі монтажну плату, батарею на 2 500 мА · год, 16 ГБ додаткової пам’яті і слот для картки формату nano-SIM, яку можна використовувати для зв’язку в Android.

MESUIT iPhone

Компанія Haimawan вже пропонує придбати MESUIT для iPhone 6 і 6s на своєму сайті за 999 юанів (близько 150 доларів). Існує також версія для iPhone 6 Plus і 6s Plus, що коштує трохи дорожче. Про те, коли даний пристрій стане доступним за межами Китаю, не повідомляється, проте в Haimawan не приховують, що прагнуть зробити це якомога швидше.

Що ж, будемо сподіватися, що поява подібних ґаджетів завершить протистояння між користувачами Android і iOS. Навіщо вибирати, що краще, якщо можна використовувати дві системи по черзі!