Фото нових iPhone в трьох кольорових рішеннях з’явилися в Мережі

У Мережі з’явилася нова добірка фотографій смартфонів Apple наступного покоління. На фото показані три колірні варіації 4,7-дюймового iPhone 7 і 5,5-дюймового iPhone 7 Pro (або iPhone 7 Plus) – в рожевому золоті (Rose Gold), сріблястому (Silver) і новому темно-сірому (Dark Gray).

iPhone 7

Фото ще раз демонструють, що змін в дизайні iPhone 7 в порівнянні з iPhone 6 і 6s стало зовсім небагато. Серед відмінностей – зміщені до країв антенні вставки, збільшений отвір для камери, який як і раніше виступає за межі корпусу, пара динаміків, відсутність стандартного 3,5-мм роз’єму для навушників. У iPhone 7 Pro (або iPhone 7 Plus) виділяється подвійна камера, з такого ракурсу добре видно окремі отвори під кожну з камер в парі.

Як очікується, Apple представить iPhone наступного покоління у вересні 2016 року. Смартфонам приписують меншу товщину, прискорені процесори Apple A10, мінімум 32 ГБ вбудованої пам’яті, замість колишніх 16 ГБ, більш ємну батарею, поліпшений захист від вологи, прискорені LTE і Wi-Fi. У старшої моделі також очікується 3 ГБ оперативної пам’яті і подвійна камера. Можливо також зникнення стандартного 3,5-мм роз’єму для навушників на користь універсального Lightning.

Джерело інформації: PhoneArena